رویدادهای هتل

هتل پارسیان آزادی در دیپلماتیک ترین سال خود، هفتاد و یکمین سالگرد روز ملی هند را با حضور سفرا و بسیاری از نمایندگان کشورها در قامت روزی به یادماندنی و شکوهمند برگزار کرد.
تاریخ درج خبر: ١١:١٢ - دوشنبه ٧ بهمن ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی ، عصر جمعه ـ ۲۷ دی ماه ـ ، با به رخ کشیدن قدرت اقتصاد هنر ایران ، همچون ادوار گذشته با میزبانی از دوازدهمین دوره ازحراج تهران شبی پرستاره را برای هنراین سرزمین به تصویر کشید.
تاریخ درج خبر: ١٢:٤٦ - يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨

“عماد خمیس” نخست وزیر سوریه هم اکنون به همراه هیأتی بلند پایه وارد هتل پارسیان آزادی شده و با استقبال گرم مدیرعامل هتل، جناب آقای پرویزی و اهدای گل روبرو شدند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٥ - سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨

نشست «توسعه گردشگري سلامت میان ايران و افغانستان»، شنبه هفتم دیماه به همت معاونت فناوری ریاست جمهوری و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
تاریخ درج خبر: ١٤:٥٤ - سه شنبه ١٠ دی ١٣٩٨

زاروهی باتویاندر، وزیر کار و امور اجتماعی ارمنستان با استقبال مدیر داخلی و مدیر اقامتی هتل، وارد هتل پارسیان آزادی شد. وی قرار است با وزیر کار کشورمان دیدار و گفتگو داشته باشد و درضیافتی به میزبانی هتل شرکت خواهد کرد.
تاریخ درج خبر: ١٨:٠٢ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

"سوبرامانیام جایشانکار" وزیر امور خارجه هندوستان هم اکنون با استقبال رسمی جناب آقای پرویزی در مقام مدیرعامل و اهدای گل وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٢٥ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

دومین نشست دبیران و مشاوران امنیت ملی کشورهای منطقه با عنوان اجلاس «گفتگوی امنیت منطقه‌ای با موضوع افغانستان» از صبح چهارشنبه بیست و هفتم آذرماه به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در هتل پارسیان آزادی آغاز شد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٧ - يکشنبه ١ دی ١٣٩٨

در راستای برگزاری سلسله جشن های ملی سفارت های مختلف، این بار هتل پارسیان آزادی میزبان سفارت کنیا بود.
تاریخ درج خبر: ١٦:٠٨ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی در ادامه میزبانی دیدارهای دیپلماتیک ، ضیافت وزرای صنعت ایران و عمان را در بالاترین سطح برگزار کرد.
تاریخ درج خبر: ١٥:٠٢ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨

در دیپلماتیک ترین سال هتل پارسیان آزادی، روز ملی تایلند با حضور سفرا و نمایندگان و هیئت های دیپلماتیک بسیاری از کشورهای جهان در سالن زرین و زمرد هتل پارسیان آزادی با شکوهی خیره کننده برگزارشد.
تاریخ درج خبر: ١١:٥١ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>