رویدادهای هتل

این روزها هتل پارسیان آزادی میزبان موتورسواران تور رالی پاریس-اصفهان است. تور رالی موتورسواری پاریس - اصفهان با هدف طبیعت‌گردی و بازدید از اماکن تاریخی و باستانی سفر خود را از پاریس آغاز کرده است. آنها از کشورهای فرانسه، سوئیس و انگلستان با موتورسیکلت هایی جذاب و مجهزبه ایران سفر کرده‌اند و درمرز بازرگان مورد استقبال رسمی قرار گرفتند.
تاریخ درج خبر: ١٦:٣٦ - سه شنبه ٥ شهريور ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی به عنوان تنها هتل کشور موفق به دریافت تندیس سلامت غذا از نخستین دوره جشنواره سلامت غذا شد و مدیر عامل هتل،جناب آقای پرویزی این نشان ارزشمند را از مدیران وزارت بهداشت دریافت کرد.
تاریخ درج خبر: ١٢:٢١ - سه شنبه ٢٢ مرداد ١٣٩٨

هتل پارسیان آزادی روز ملی بولیوی را با حضور سفرا و نمایندگان کشورهای مختلف برگزارکرد.
تاریخ درج خبر: ١٨:٢٤ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨

دکتر «جمیل جبق» وزیر بهداشت لبنان پس از بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی مشهد مقدس و دیدار با استاندار خراسان رضوی و امضای تفاهم نامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی مشهد، وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٩:٤٧ - سه شنبه ١٥ مرداد ١٣٩٨

وزیر امور خارجه عمان با استقبال رسمی و اهدای گل و خوش آمدگویی وارد هتل پارسیان آزادی شد.یوسف بن علوی، به‌منظور دیدار و گفت‌وگو با محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه و دیگر مقامات کشورمان و رایزنی و تبادل‌نظر در خصوص روابط دوجانبه و مسائل منطقه‌ای، جمعه شب، وارد هتل پارسیان آزادی شد.
تاریخ درج خبر: ١٢:٤٣ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

دوره توجیهی و دانش افزایی پیش فصل داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال به مدرسی محمدصالح سوبخیدین با حضور رئیس فدراسیون در سالن زرین هتل آزادی برگزار شد.در این دوره هادی ذزفولی،محمدفنایی،حسین خوشخوان،مرتضی درودیان،علی خسروی،علیرضافغانی،هدایت مبینی وبسیاری دیگراز پیشکسوتان داوری کشور حضور داشتند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٢٥ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

«احمد ریاض طالب» وزیر ورزش و جوانان عراق و هیات همراهش چهارشنبه وارد هتل پارسیان آزادی شدند. این وزیرعراقی در سالن الماس هتل با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان ایران دیدار کرد و در ضیافت شامی که به صورت ویژه برای ایشان تدارک دیده شده بود به گفتگو پرداختند.
تاریخ درج خبر: ١٢:٠٨ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨

هواپیمایی ترکیه در مراسمی باشکوه با حضور دفاترخدمات مسافرتی و فدراسیون اسکی جمهوری اسلامی و فعالان گردشگری ترکیه، شهر کایسری را به عنوان مقصد جدید گردشگری خود معرفی کرد.
تاریخ درج خبر: ١٠:٣٧ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨

اینبار سخنران سالن برلیان، کریس ارنولد بود. کریس ارنولد یکی از مهمترین استادان بازاریابی اخلاقی و رهبر گروه ارکستر تبلیغات خلاق در انگلستان است.او نویسنده ی کتاب بازاریابی اخلاقی و مصرف کننده جدیدنیز هست.
تاریخ درج خبر: ١٤:٢٥ - شنبه ٢٢ تير ١٣٩٨

یازدهمین حراج تهران که به هنر کلاسیک و مدرن ایران اختصاص داشت جمعه ۱۴ تیرماه در هتل پارسیان آزادی به کارخودپایان داد. آثار حاضر در حراج چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ تیرماه به نمایش گذاشته شده بودند و سیدعباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی) به همراه مسئولان هنرهای تجسمی از این نمایشگاه بازدید کرده بودند.
تاریخ درج خبر: ١٤:٤٦ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٨

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>