هتل پارسيان آزادي تهران


اکران خصوصی فیلم چهارراه استانبول در سالن زرین هتل پارسیان آزادی
اکران خصوصی فیلم چهارراه استانبول در سالن زرین هتل پارسیان آزادی با حضور عوامل فیلم، بازیگران و چهره های مطرح، بیست و پنجم اردیبهشت برگزار شد.
تعداد نظرات : ٠

اقامت لودویکو اینائودی آهنگساز و پیانیست مطرح ایتالیایی در هتل پارسیان آزادی
لودویکو اینائودی ( Ludovico Einaudi ) آهنگساز و پیانیست مطرح ایتالیایی به همراه گروه خود در هتل پارسیان آزادی اقامت گزید و هتل همچنان میزبان بزرگان موسیقی جهان خواهد بود.
تعداد نظرات : ٠

شب پر شکوه غذاهای اتریشی در هتل پارسیان آزادی
دومین جشنواره از سلسله جشنواره های غذایی ملل در سالن زرین هتل پارسیان آزادی افتتاح گردید.
تعداد نظرات : ٠

پوستر اطلاع‌نگاشت جامع الگوی پیشرفت و آبادانی منطقه قلعه گنج
اطلاع‌نگاشت جامع الگوی پیشرفت و آبادانی منطقه قلعه گنج مجموعه اقدامات بنیاد علوی بازوی محرومیت زدائی بنیاد مستضعفان تا انتهای شهريور ماه سال ٩٦
تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان آزادی و هشتمین میزبانیِ بزرگترین حراج هنری ایران
هشتمین حراج تهران با ارائه 120 اثر 22 دی ماه 1396 همانند دوره های پیشین ، شکوهمند و خیره کننده در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.استقبال از هشتمین دوره به حدی بود که نزدیک به 1000 نفر در سالن زرین گردهم آمده بودند و فضایی برای ایستادن و تماشا باقی نمانده بود.
تعداد نظرات : ٠

برگزاری اجلاس مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی (ATAIC) در هتل پارسیان آزادی
چهاردهمین دوره اجلاس مجمع مقامات مالیاتی کشورهای اسلامی در ایران و در سالن زرین هتل پارسیان آزادی برگزار گردید.
تعداد نظرات : ٠

برگزاری بزرگترین اجلاس سال در هتل پارسیان آزادی
سی ویکمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی به مدت سه روز با اقامت۵۰۰ مهمان داخلی و خارجی در هتل پارسیان آزادی تهران همراه بود.93کشور میهمان این کنفرانس بودند که برخی از میهمانان روز دوشنبه یعنی یک روز قبل از افتتاحیه در هتل حاضر شده بودند.
تعداد نظرات : ٠

برگزیدگان و هیئت عالی دومین دوره جایزه مصطفی (ص) در هتل پارسیان آزادی گرد هم آمدند
به گزارش روابط عمومی هتل پارسیان آزادی ، این مراسم با حضورجناب آقای محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه برگزار شد. چیدمان این برنامه با یک میز هد منحصر به فرد برای نخستین بار به این شکل در سالن زرین بنا به ضرورت برنامه انجام شده بود که سپاس برگزارکنندگان مراسم را به دنبال داشت.
تعداد نظرات : ٠

وزیر اقتصاد مجارستان با وزیر امور اقتصادی کشور در هتل پارسیان آزادی، دیدار و گفت و گو کرد
"می‌هایلی وارگا" وزیر اقتصاد مجارستان در دیداری که در هتل پارسیان آزادی برگزار شد، گفت: ایران به دلیل تاریخ باستانی و هنر باسابقه همواره مد نظر مجارستان بوده و ما افتخار می‌کنیم که امروز در این کشور حضور داریم.
تعداد نظرات : ٠

هتل پارسیان آزادی میزبان وزرای صنعت ، معدن و تجارت ایران،ترکیه و قطر
هتل پارسیان آزادی میزبان نشست رسمی وزرای صنعت ، معدن و تجارت ایران،ترکیه و قطرو امضای تفاهم نامه بین سه کشور بود.این دیدار که در نهایت آداب بین المللی تشریفات دیپلماتیک به میزبانی هتل برگزار می شد شامل ضیافت نهارVIP با منوی بسیار ویژه و پذیرایی رسمی همراه با سرو بود و هتل با این میزبانی بار دیگر بر تحقق شعار خود مبنی بر اینکه این هتل پنج ستاره انتخاب نخست بلندپایگان است تاکید کرد.
تعداد نظرات : ٠

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>